עם השקת הברונקו שהומצאה מחדש לשנת 2021, פורד הקימה לתחייה יותר מסתם רמזים לסגנון רטרו מהדגם המקורי של 1966. כמו הברונקו הראשון, הגלגול החדש מציג לרוכשי השטח הרציניים אלטרנטיבה לג’יפ רנגלר האייקוני, וללא ספק כזו שהיא טיפה יותר מתורבתת והיי-טקית. כעת, לשנת 2022, פורד הגדילה את הקצב עם הברונקו ראפטור.

כמו אחיו ה-F-150 Raptor, ה-Bronco Raptor נועד להיות מכונת ביצועי שטח, עם תוספות כמו יותר כוח סוס, מתלים משודרגים ומסלול רחב יותר. התוצאה היא ברונקו בעל יכולת הרבה יותר, ואחת מצוידת יותר לקרב עם הרנגלר רוביקון 392 של ג’יפ.

השינויים מהברונקו הסטנדרטי כה נרחבים עד שהשניים נראים שונים מאוד, והראפטור מתפקד טוב יותר בנהיגה בכביש ובשטח. השילוב של תוספת כוח, מתלים מחודש וקוסמות אלקטרוניות לביצועים משופרים הופכים את הרפטור למכונה הרבה יותר מסוגלת, אך נעימה, לנהיגה יומיומית.

לאחרונה בילינו זמן מה עם הברונקו המוגבר ויצאנו מתרשמים. עם זאת, תמיד יש מקום לשיפור. למבט מקרוב על פורד ברונקו רפטור 2022, לחץ על הקישור למעלה כדי לקרוא את הסקירה המלאה של בריאן נורמיל. למבט מהיר, המשך לקרוא – הנה חמישה דברים שאנחנו אוהבים בפורד ברונקו רפטור 2022, וארבעה לא:

ה-Bronco Raptor תופס הרבה יותר אגרוף מאשר קיצוצים פחותים הודות ל-418 כוחות סוס, 3.0 ליטר V-6 כפול מגדשי טורבו. בשילוב עם תיבת הילוכים אוטומטית בת 10 הילוכים, הראפטור מהיר אם לא מהיר במיוחד, עם מומנט בשפע לזחילת סלעים, גרירה ועוד. כושר הגרירה מזנק ל-4,500 פאונד בהשוואה לברונקו רגילה – בליטה של ​​כ-1,000 פאונד.

2. נוספה יכולת מתחת
כמה מהשדרוגים הגדולים ביותר לרפטור דורשים זחילה מתחת. יש מתלה משודרג משמעותית הכולל רכיבים בשרניים יותר מה-F-150 Raptor, יחד עם רכיבי היגוי חזקים יותר, צמיגי BFGoodrich All-Terrain T/A KO2 ענקיים בגודל 37 אינץ’, ויותר מ-8 אינץ’ של מסלול מוגדל מלפנים ומאחור.

3. נימוסים מנומסים על הכביש
שדרוגי המתלים הופכים את הראפטור לרוכב שטח מוכשר יותר, מה שבטוח, אך גם מביאים לנימוסים טובים יותר בכביש. הטיפול ברחוב ותחושת ההיגוי משופרים בהשוואה לברונקו הסטנדרטית, ובלמים גדולים יותר עושים עבודה ראויה לשבח בהפסקת החיה הזו במשקל 5,700 קילוגרם פלוס.

4. זה נראה החלק

סטיילינג הוא סובייקטיבי, אבל אין ספק שהברונקו ראפטור נראה כחלק. התלקחויות פגושים ענקיות מסייעות להתאים את המסלול הרחב יותר והצמיגים המגודלים שלו, בעוד שפתחי פגושים, מחלץ חום פונקציונלי המותקן על מכסה המנוע ושבכה אגרסיבית יותר מוסיפים למראה. אם כל זה לא מספיק, גרפיקה מודגשת זמינה צריכה לעשות את העבודה.

5. Off-Highway Star
עם מערכת ההנעה והמתלים המשודרגים, מרווח הקרקע המוגבר וזוויות הגישה והיציאה האגרסיביות שלו, הברונקו רפטור מצטיין בשטח. הוא מרגיש זריז בצורה מפתיעה במהלך תמרונים במהירות נמוכה, ומהלך המתלים הנוסף, בשילוב עם מתלה אדפטיבי, עוזרים לו להרגיש נשלט להפליא תוך כדי פיצוץ במדבר במהירות.

משה עוז בלוג | משה עוז תערוכת נשק | משה עוז אחזקות | משה עוז פיננסים | משה עוז קפיטל | משה עוז שיווק | משה עוז נדלן | משה עוז תרומות | משה עוז השקעות | משה עוז משאבי אנוש